Trailer: Jaime z Hry o trůny na lovu vraha, který mu před lety unesl dceru

Trailer: Jaime z Hry o trůny na lovu vraha, který mu před lety unesl dceru 4 obrázky v galerii
The Silencing | Foto: Saban Films
Nikolaj Coster-Waldau zazářil v seriálu Hra o trůny (jako jeden z mála těch, co měli štěstí a "doklepali" to až do finále), ve filmovém světě se mu ale zatím moc nedaří.

Z nadějně vyhlížejícího loňského Domina od Briana De Palmy se bohužel vyklubala banální (a navíc lacině vyhlížející) blbina. A to samé nejspíš bude platit i o The Silencing, kde se Coster-Waldau ujal jedné z hlavních rolí:

Konkrétně hraje postavu bývalého lovce, který se odřízl od společnosti poté, co mu před lety zmizela dcera. Nyní začíná policie pořádat hon na vraha, jenž své oběti loví v lesích a Coster-Waldau se do pátrání připojí, protože věří, že vrah stojí i za zmizením jeho holčičky. Takový je základ The Silencing a někdo schopný by z toho mohl vytřískat i slušné drama. Trailer na je bohužel ze slabšího ranku a nabízí jen minimum lákavých záběrů.

Pořád samozřejmě existuje možnost, že výsledek příjemně překvapí. V roli šerifky, s níž hrdina spojí, aby spolu vraha polapili, se můžeme těšit na Annabelle Wallis, kterou dobře znají fanoušci seriálu Peaky Blinders.

The Silencing má premiéru na VOD stanovenou na 16. července.

The Silencing | Foto: Saban Films
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist