24.6.2020, 21:20

Trailer: Velkolepý sci-fi seriál Nadace je první vážný důvod, proč zvažovat Apple TV+

Trailer: Velkolepý sci-fi seriál Nadace je první vážný důvod, proč zvažovat Apple TV+ 6 obrázků v galerii
Nadace | Foto: Apple TV+
Není to tak, že by Apple neměl na své streamovací platformě co nabídnout. Skutečného tahouna, který by obhájil skromný obsah, se ale zatím vytvořit nepodařilo. Změnit by to mohla sci-fi Foundation, vycházející ze stejnojmenné epické science fiction ságy, kterou v průběhu 49 let napsal Isaac Asimov (u nás vyšla pod názvem Nadace).

Předloha se sestává ze sedmi děl úzce svázaných dějem a prostředím. Připravovaný seriál od společnosti Apple nabídne v první sérii 10 epizod:

Jestli někdo do téhle chvíle Apple TV+ ignoroval s tím, že dalšího hráče na poli streamovacích médií nepotřebujeme, po první upoutávce na Nadaci je třeba uznat, že společnost s nakousnutým jablkem konečně přichází s kouskem, který opravdu stojí za pozornost. Přesný rozpočet neznáme, ale z traileru je jasné, že o levnou srandu nepůjde. Hlavní tvůrčí silou je David S. Goyer, který se zapsal u diváků díky komiksovému žánru (trilogie Temný rytíř a Blade). Mezi známější jména v obsazení patří Lee Pace a Jared Harris.

Nadace by měla na platformě Apple TV+ vyjít příští rok. Pilotní díl dostal režijně na starost Rupert Sanders (Sněhurka a lovec, Ghost in the Shell).

Nadace | Foto: Apple TV+
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist