Trailer: Za láskou až na Měsíc. Slavný disneyovský animátor ve službách Netflixu

Trailer: Za láskou až na Měsíc. Slavný disneyovský animátor ve službách Netflixu 6 obrázků v galerii
Až na Měsíc | Foto: Netflix
Americko-čínský koprodukční animák Až na měsíc představuje upoutávku. Režii očekávaného rodinného filmu, který by měl mít na VOD platformě premiéru letos na podzim, ohlídal Glen Keane, animátor studia Disney podepsaný pod snímky jako Kráska a zvíře (1991), Pocahontas (1995) nebo Na vlásku (2010).

O čem to je: Animovaný muzikál o dívce, která si postaví kosmickou loď a vydá se hledat mytickou měsíční bohyni. Režie se ujal legendární animátor Glen Keane. (Netflix)

Nejoblíbenější VOD platforma současnosti dál válcuje konkurenci. Tentokrát si dokonce troufla na slovutná The Walt Disney Studios, pod která spadá nejen populární "Myší dům", ale též komerčně megaúspěšné značky jako Star Wars, Marvel či Pixar. Co si budeme povídat, upoutávka na výše uvedený rodinný animák Až na měsíc disponuje většinou Disneyho trademarků a postupů (příběh, emoce, hudba), které "zaručeně fungují".

Až na Měsíc | Foto: Netflix
Až na Měsíc | Foto: Netflix

Co se výpravy týče bude tenhle snímek oproti předchozím disneyovkám, na kterých Glen Keane v minulosti pracoval, o poznání skromnější - alespoň to tak vypadá z upoutávky, která z astrálního světa, kam se dívenka dostane, nenabízí zase tolik záběrů. Na tom ale nesejde. Keane má na kontě prvotřídní práci (k tomu navíc Oscara za jeden netradiční sportovní portrét) a jeho angažmá si Netflix jistě náležitě cení.

Podívejte se na krásný kraťas legendárního animátora Disneyho studií Glena Keana Podívejte se na krásný kraťas legendárního animátora Disneyho studií Glena Keana

Glen Keane pracoval pro Walt Disney Studios přes 37 let a jeho rukama prošly postavičky k filmům jako Malá mořská víla, Aladin, Kráska a zvíře...

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist