Trailer: Hollywoodské femme fatale půjde v roli nájemného zabijáka o život

Trailer: Hollywoodské femme fatale půjde v roli nájemného zabijáka o život 9 obrázků v galerii
Ava (Jessica Chastain) | Foto: detail plakátu
Jessica Chastain má na kontě celou řadu zdařilých filmových rolí, včetně dvou nominací na Oscara (30 minut po půlnoci, Černobílý svět). Nyní svůj herecký rejstřík rozšiřuje o roli femme fatale se schopností zabíjet. Seznamte se s Avou.

Ava pojednává o nájemném zabijákovi (Jessica Chastain), který se dostane do potíží a musí se rozloučit s pomocí svých chlebodárců (hvězdné duo John Malkovich - ten hodnější, Colin Farrell - ten, co nezná slitování). Ba co víc, Avě půjde o život, neboť je pro její někdejší "zaměstnavatele" (a pro Farrela především) žádoucí sprovodit jí ze světa. Nepříliš objevný scénář pochopitelně směřuje k finálnímu rozřešení "kdo s koho".

Za vznikem snímku Ava stojí režisér Tate Taylor (Černobílý svět, Dívka ve vlaku, Máma) a scenárista/herec Matthew Newton. Jessica Chastain se dostává do vybrané společnosti žen, které se nebojí ostrých loktů a palných zbraní (Scarlett Johansson, Zöe Saldana, Sasha Luss a další). A dle výše uvedeného traileru se můžeme těšit například též na pěstní souboj Malkoviche a Farrella.

Bude mít Ava českou premiéru? Zatím netušíme.

Ava | Foto: trailer
Ava | Foto: trailer
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist