Zahraje si Michael Keaton znovu Batmana?

Zahraje si Michael Keaton znovu Batmana? 9 obrázků v galerii
Batman (1989) | Foto: Warner Bros. Pictures
Warner Bros. zkouší hodně odvážný castingový tah!

Ano, čtete správně. Michael Keaton, jenž ztvárnil Batmana/Bruce Waynea ve dvou klasických komiksových filmech Tima Burtona (Batman, Batman se vrací), se možná do své nejslavnější role po třiceti letech vrátí!

Právě se totiž jedná o jeho účasti v chystané sólovce DC superhrdiny Flashe, pracovně zatím nazvané Flashpoint, jehož opět ztvární Ezra Miller (Liga spravedlnosti). Jak moc velkou roli bude Batman ve filmu mít zatím není jasné.

Batman | Foto: 1989 Warner Brothers

Snímek bude režírovat Andy Muschietti (Mama, To), zápletka bude bude ignorovat Schumacherovy Batmany (Batman navždy, Batman a Robin) a naváže na Batman se vrací. Vycházet bude z komiksu Flashpoint z roku 2011, v němž Flash cestuje časem do minulosti, aby tak zachránil svou matku. Batman (ať už v podání Keatona či někoho jiného) by se pak měl jako mentorská postava objevit i v několika dalších filmech.

S aktuálně natáčeným Batmanem v režii Matta Reevese (Válka o planetu opic), v němž si temného ochránce spravedlnosti zahraje Robert Pattinson, by neměla být Flashova sólovka nijak propojena a mělo by se tak jednat o dvě paralelní filmové série v rámci DCEU.

Batman | Foto: 1989 Warner Brothers
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist