Trailer: Joseph Gordon-Levitt v kokpitu letadla proti nebezpečné skupině únosců

Trailer: Joseph Gordon-Levitt v kokpitu letadla proti nebezpečné skupině únosců 6 obrázků v galerii
7500 (2019) | Foto: Amazon Prime Video
V 39letech je rodilý Kaliforňan Gordon-Levitt velezkušeným hercem, který má na kontě kromě desítek rolí též památné zářezy díky Počátku (2010), Looperu (2012), Muži na laně (2015) nebo Snowdenovi (2016). Tento týden se v rámci severoamerické VOD premiéry minimalistického dramatického thrilleru 7500 představí jako pilot uneseného letadla.

Joseph Gordon-Levitt hraje v dramatu 7500 (název upomíná na kód, kterým se hlásí únos letadla) jednoho z pilotů dopravního letadla, které je uneseno organizovanou skupinou mužů. Kapitán je těžce raněn, Gordon-Levitt uvězněn v kokpitu a aby toho nebylo málo, únosci si jako rukojmí vzali jeho milou, letušku v podání Aylin Tezel. Situace ale není bezvýchodná, únosci totiž nemají žádné zbraně... Ale říkejte to pasažérům zasaženým panikou.

7500 navazuje na sérii solidních minimalistických dramat, kdy se účinek filmu soustředil na minimální počet herců, propracovaný scénář a důslednou režii. Naváže thriller 7500 na ceněné filmy Locke (2013, Tom Hardy v hlavní roli) nebo Tísňové volání (2018, Jakob Cedergren v titulní roli)? Režisérem a scenáristou leteckého dramatu je na poli celovečerního filmu debutující německý autor Patrick Vollrath.

7500 | Foto: augenschein filmproduktion
7500 | Foto: Amazon Prime Video
Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist