Netradiční prodej Kinoboxu aneb Tanec kolem smluv

Netradiční prodej Kinoboxu aneb Tanec kolem smluv 14 obrázků v galerii
Prodej Kinoboxu. Červen 2020. | Foto: Livesport
Livesport.cz koupil internetový portál Kinobox.cz, nejčtenější filmové stránky a druhou nejúspěšnější českou filmovou databázi. Producent, scenárista a režisér Petr Vachler zůstává nadále poradcem Kinoboxu a úspěšný podnikatel Martin Hájek rozvíjí novou divizi kolem filmu.
Prodej Kinoboxu. Červen 2020. Tancovalo se, bubnovalo se, dělo se hodně... | Foto: Livesport

Podpis smlouvy, ke kterému došlo v květnu 2020, byl velmi netradiční. Na recepci Livesportu se vytvořil kruh pro dvacet bubeníků a dvě tanečnice. V moderní prosklené budově se začaly dít netradiční věci. Petr Vachler přichystal právníkům a byznysmenů něco, na co nejsou zvyklí. Hi-tech budovou se začaly rozléhat zvuky bubnů a zvědavci se chodili dívat, co se to vlastně děje. Někteří zaměstnanci z patra vedení Livesportu se přidali. Dvě nádherné tanečnice rozproudily energie. Šamanské bubny navodily neopakovatelnou atmosféru. Majitel Livesportu byl v rytmu, stejně jako právníci a šéfové sekcí.

Martin Hájek (Livesport) a Petr Vachler (VAC - Vachler Art Company). | Foto: Livesport

"Mám rád když je svět barevný, když se dějí netradiční věci. A když jsem poprvé přišel do luxusní technologické novostavby Livesport.cz, věděl jsem, že podpis smlouvy musí být netradiční, zajímavý. Rozhodl jsem se pozvat partu bubeníků ze spontánního bubnování, s kterými si občas užiji chvilky přítomnosti. Nikdo o ničem nevěděl," svěřil se Vachler.

Nálada byla skvělá. Celá řada přítomných krásných žen si přála vše opakovat... | Foto: Livesport

"Lidé nevěřili, že to udělám, že je to prý přes čáru. Ale já se ptám, co je přes čáru? Užít si společně čas, uvolnit se, nemít předsudky, změnit paradigmata? Nepočítat čas jen v penězích? Myslím, že to bylo skvělé rozhodnutí."

Martin Hájek (Livesport) je i skvělý bubeník. | Foto: Livesport
Petr Vachler připravil opravdu netradiční podpis smlouvy s Livesport.cz. Nic nekončí, vše pokračuje. A to se silným novým majitelem... | Foto: Livesport
Prodej Kinoboxu v prostorách Livesport.cz. Červen 2020. | Foto: Livesport

Bubnovali třicet minut, všichni se přidali a pak šli podepsat skoro 80stránkovou smlouvu. "Pomoc. Mně by se to vešlo na jednu A4, či do podání ruky, ale právníci jsou právníci. Takže po podpisu se šlo znovu bubnovat. A stálo to za to. Po dalších dvaceti minutách jsme vybubnovali krásné desetiminutové ticho. Všichni seděli, mlčeli, energie se dala krájet a všem bylo úžasně," dodává Petr Vachler.

Více v galerii.

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články