Star Wars: Fanoušci zešíleli a chtějí vidět sestřih, který nikdy neexistoval

Star Wars: Fanoušci zešíleli a chtějí vidět sestřih, který nikdy neexistoval 6 obrázků v galerii
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005) | Foto: Lucasfilm
Fanoušci roky volali po režisérské verzi Ligy spravedlnosti. Nakonec je studio vyslyšelo a speciální verzi Zacka Snydera (aka Snyder Cut) uvede na HBO Max. Bylo jisté, že to bude mít odezvu. Mimo jiné tu, že budou chtít diváci víc. Například režisérskou verzi Sebevražedného oddílu, kde jsou zásahy studia také dobře známé.

Může se to zdát jako drobnost, ale někdy zásahem studia vznikne opravdu úplně jiný film (viz např. druhý Superman nebo Odplata, jejíž alternativní verzi jsme se věnovali v Přehlížených peckách). Osobně doufám, že u Foxů někdy svolí i k uvedení původní verze nové Fantastické čtyřky, která prošla ve střižně až fascinující proměnou (málokdy se vidí, aby se do výsledného sestřihu nedostalo to nejepičtější z traileru). Nyní je včas čas na odvrácenou stranu vítězství Zacka Snydera a to volání fanoušků Star Wars po čtyřhodinové verzi Pomsty Sithů George Lucase. Háček je v tom, že něco takového neexistuje a Lucas ani nikdy nenaznačil, že by byla v plánu.

To ale nezabránilo vzniku petice, kterou do dnešního dne podepsalo 23 tisíc lidí. Uf. Doufejme, že vstřícný - a vlastně i dost odvážný - krok Warnerů (pokud nabídne Snyder Cut opravdu o tolik lepší zážitek, lidé zodpovědní za kino sestřih z toho nevyjdou úplně nejlépe) nebude nakonec jen ke škodě. Už kvůli filmům, které by si druhou šanci v režisérské verzi opravdu zasloužily.

Liga spravedlnosti | Foto: Vertical Ent.
Fantastická čtyřka | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist