Paul Feig by rád vypustil do světa prodlouženou verzi ženských Krotitelů duchů

Paul Feig by rád vypustil do světa prodlouženou verzi ženských Krotitelů duchů 5 obrázků v galerii
Krotitelé duchů (2016) | Foto: Columbia Pictures
Málokterý film diváci dopředu tak nenáviděli, jako ženský remake Krotitelů duchů.

Krotitelé duchů I a II mají oddanou fanouškovskou základu jako máloco, takže když vyšel první trailer na ženský reboot Krotitelů duchů, okamžitě se z něj stalo v rámci dislajků nejnenáviděnější video v historii YouTube. Že nešlo o prázdné gesto ukázaly následné tržby, kdy film propadl v kinech a tím pohřbil plány na další díly. Místo toho se brzy dočkáme přímého pokračování původních dvou dílů (leč přirozeně s nějakými těmi nováčky v obsazení).

Režisér Paul Feig přesto nad svou ženskou verzí neláme hůl a když uviděl, jakou vlnu zájmu spustilo ohlášení Snyder Cutu Ligy Spravedlnosti, podělil se na svém Twitteru o informaci, že má 3.5 hodinový sestřih svých krotitelek, který by rád vypustil do světa. A to je upřímně docela zajímavá informace.

Jasně, kinoverze nebyla nic moc. A to neříkám jako nějaký zaslepený fanoušek série. Jde o to, že Feig rozhodně umí točit dobré komedie, před kameru dostal hodně talentů a výsledek přesto nefungoval. Kinoverze měla necelé dvě hodiny, prodloužená na videu 134 minut. Co by asi nabídl o tolik delší sestřih? Možná jen další nevtipnou bolest. Proč ale nemít možnost to zjistit? Feig měl evidentně důvod pro to, aby dal tak nezvykle dlouhý sestřih dohromady. A já bych byl osobně rád, kdyby měl možnost se o něj podělit.

Krotitelé duchů (1984) | Foto: Columbia Pictures
Krotitelé duchů (2016) | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist