Liga spravedlnosti: Fanoušky vysněný sestřih Zacka Snydera vyjde!

Liga spravedlnosti: Fanoušky vysněný sestřih Zacka Snydera vyjde! 9 obrázků v galerii
Liga spravedlnosti | Foto: Warner Bros.
Nedoufali jsme, ale válka streamovacích médií nakonec pomůže Lize spravedlnosti.

Od chvíle, kdy přišla do kin Liga spravedlnosti, volají fanoušci po původním sestřihu Zacka Snydera. Ten uprostřed produkce odstoupit z osobních důvodů (zemřela mu dcera), přičemž současně se mluvilo o tom, že studio na jeho odchod tlačilo, aby se mohlo vydat s Ligou jiným směrem. Konkrétně měli Warneři pocit, že celá ta komiksová temnota nemá zdaleka takový komerční potenciál, jako odlehčenější marvelovky a proto byl k projektu povolán Joss Whedon (Avengers), který rozpracovaný film po Snyderovi převzal a překopal tak, že z původní vize zůstalo akorát ohlodané torzo.

Asi všichni víme, jak neslavně to dopadlo. Film diváci i kritici odstřelili a v kinech Liga spravedlnosti doslova vybouchla. Tím byly nejen pohřbeny plány na DCEU (aka sérii velkolepých propojených filmů), ale také šla k ledu Liga spravedlnosti II a sólovky Batman a Deathstroke. A tohle už se nezmění. Historie byla napsána, série je pohřbená. Možná nás ale čeká lepší tečka. Zack Snyder totiž potvrdil, že jeho verze filmu nakonec opravdu vyjde!

Stane se tak v roce 2021, kdy bude takzvaný Snyder Cut exkluzivně uveden na HBO Max. To znamená, že Warneři chtějí na svou streamovací službu nalákat co nejvíce lidí a jsou ochotni si kvůli tomu nasypat popel na hlavu (a ještě to pěkně zaplatí - dodělávky je vyjdou na nějakých 20 až 30 milionů). Osobně si myslím, že je to správný přístup. Pokud má mít divák motivaci k tomu, aby si platil jedinečný obsah, měl by vypadat nějak takhle.

Liga spravedlnosti | Foto: Warner Bros. / HBO Max
Ankety
Která filmová přestřelka je podle vás nejlepší?
Finále Butche Cassidy a Sundance Kida
Finále Divoké bandy
Finále Zjizvené tváře
Útok na policejní stanici v Terminátorovi
"Kácení pralesa" v Predátorovi
Přestřelka v nemocnici v Hard Boiled
Pouliční přestřelka v Nelítostném souboji
Přestřelka v hale v Matrixu
Přestřelka v Candyho sídle v Nespouatném Djangovi
Akce v klubu v Johnu Wickovi
Jiná
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist