19.5.2020, 14:37

Brzy v kinech: Tajemná dívka z internetu, slavný šéfkuchař a výlet přes půlku světa

Brzy v kinech: Tajemná dívka z internetu, slavný šéfkuchař a výlet přes půlku světa 8 obrázků v galerii
#jsemtady | Foto: CinemArt CZ
Odlehčenější přírůstek v rámci kinopremiér slibuje francouzská komedie #jsemtady, v níž se uznávaný šéfkuchař vydává kvůli dívce z internetu přes půl planety. Co tam najde? A jak se realita bude lišit od očekávání?

O čem to je: Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane (Alain Chabat) žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo (Doo-na Bae), se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám.

Pak se jednou Stéphane rozhodne Soo nečekaně a bez ohlášení navštívit v jejím rodném Soulu. I když se ukáže, že tento impulsivní nápad na neohlášené setkání nebyl zrovna nejlepší, Stéphane díky tomu pozná mnoho nových přátel a jeho dobrodružství má nakonec úplně jiné rozuzlení, než které očekával. A na druhém konci světa dokonce dokáže obnovit zpřetrhaná pouta k svým blízkým. (CinemArt CZ)

Snímek #jsemtady vstoupí do českých kin prvně 28. května 2020. Režisérem je Eric Lartigau (Rodinka Bélierových, Nevěrníci), který na scénáři pracoval s Thomasem Bidegainem (Tanečnice, Dheepan, Na dřeň).

#jsemtady | Foto: CinemArt CZ
Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist