Policajt v Beverly Hills 4: Naděje pro Eddieho Murpyho, nebo další průšvih?

Policajt v Beverly Hills 4: Naděje pro Eddieho Murpyho, nebo další průšvih? 4 obrázky v galerii
Policajt v Beverly Hills | Foto: Paramount Pictures
Nenapíšeme tu nyní něco jako Netflix vládne světu? Skoro to vypadá, jako by v současné chvíli zněla médii jen dvě slova - koronavirus a Netflix. Jenže je to tak, nedá se svítit. Netflix se zdá být jediným projektem na celém světě, který vydělává a nevypadá, že by se ho týkala nějaká krize.

Na druhou stranu ale musíme přiznat, že dobře na tom byl i před pandemií a svůj podíl na tom máme i my. Platforma nabízí kvalitní pořady, na které slyšíme, takže proč ne? Jen se ptám, kdy nějaký závistivec přijde s teorií, že si virus nakonec nechal na zakázku vyrobit právě Netflix, aby nabyly zisky a konkurence šla do kopru. :-)

Pojďme ale k věci. Netflixu se již před nějakou dobou podařilo získat práva na čtvrtý díl akční komedie Policajt v Beverly Hills. Role detektiva Axela Foleyho by se měl opět ujmout Eddie Murphy. Režiséry zůstali Adil El Arbi a Bilall Fallah. A právě toto režisérské duo nyní pro Digital Spy potvrdilo, že projekt se pohnul kupředu a scénárista pracuje na první verzi scénáře.

Policajt v Beverly Hills (1984) | Foto: Paramount Pictures

"Stále se projektu účastníme, máme scénáristu, který právě píše první verzi scénáře," uvedl Arbi. "Uvidíme, jaká bude, ale těšíme se a doufáme, že budeme moci pracovat s další ikonou jakou Eddie Murphy je. Bylo by to skvělé."

Původní film Policajt v Beverly Hills spatřil světlo světa v roce 1984 a stal se nejúspěšnějším filmem daného roku. Vydělal 234 milionů dolarů! Nakonec se dočkal dvou dalších filmových pokračování, ale s počtem dílů se snižovala i kvalita podívané. Přesto věrní fanoušci stále doufají... Každopádně Netflix má opci i na případný pátý díl...

V současné chvíli se ale Eddie Murphy připravuje na premiéru jiného kultovního filmu, ve kterém hrál. Mluvíme o komedii Cesta do Ameriky, druhý díl se jmenuje Coming 2 America a premiéru by měl mít letos v prosinci.

Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist