Fanoušci si zase jednou nedali říct a dosadili Nathana Filiona do Uncharted

Fanoušci si zase jednou nedali říct a dosadili Nathana Filiona do Uncharted 7 obrázků v galerii
Uncharted 4: A Thief's End | Foto: Sony
Studio Sony si pořád myslí, že chtějí fanoušci vidět filmovou adaptaci Uncharted s Tomem Hollandem v hlavní roli. Což je, při vší úctě k poslednímu představiteli Spider-Mana (který je rozhodně sympaťák), tak nízko na seznamu přání, že by pravděpodobně víc bodů dostala i představa dalšího Batmana s Georgem Clooneym v hlavní roli.

Od chvíle, co vyšel první díl herní série Uncharted, se ví, že nejlepší na roli Nathana Drakea je Nathan Fillion. Jen v Sony si to tak nějak odmítají přiznat a léta tenhle fakt ignorují. A to navzdory tomu, že sám Fillion to už nevydržel a dal dohromady stylový kraťas, který jeho předpoklady pro roli potvrdil...

Se studiem to nicméně nehlo a pořád nám chtějí na plátně vnutit Drakeovo mládí. Pravda, Fillion už není nejmladší (příští rok oslaví padesátku), ale trilogii by pořád ještě s přehledem během pár let stihl. Toho se ale nejspíš nikdy nedočkáme a tak zůstane jen u těch fanouškovských projektů. Ten poslední je ze stáje deepfake a využívá novou populární technologii na výměnu tváří dosud nevídaným způsobem - ve videohře. Konkrétně na Uncharted 4, což je zatím poslední hra, v níž se Nathan Drake objevil.

Pokud se tedy toho celovečeráku s Fillionem nedožijeme (jako že s nejspíš ne), možná nám nějaký fanoušek alespoň předělá filmečky z her. Ty mají ostatně tak vysokou kvalitou, že kdejaký akčňák hravě strčí do kapsy.

Ankety
Která Daltonova bondovka je podle vás lepší?
Dech života (1987)
Povolení zabíjet (1989)
Nemám rád Daltonovy bondovky
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist