Oligarchové, terminátoři a bitva o budoucnost Česka

Oligarchové, terminátoři a bitva o budoucnost Česka 3 obrázky v galerii
EETerminátor | Foto: Filmagix
Michal Orsava, Michaela Lovecká a jejich tým ze společnosti Filmagix uvedl nové parodické video, EETErminátor - Den vyúčtování. V hlavní roli dva oligarchové, terminátoři a bitva o budoucnost naší země.

O čem to je: Do roku 2020 je vyslán stroj podobný člověku (Arnold Schwarzenegger). Má za úkol chránit Bohuše (Bolek Polívka), který je jedinou nadějí pro naši budoucnost. Bohuš v budoucnosti získá dědictví, které ohrožuje dominantní postavení muže, který budoucnost už ovládá. Vidí v něm hrozbu, a proto si do roku 2020 povolá posily v podobě druhého stroje (staršího modelu), jehož cílem je zneškodnění dědice. Držte si klobouky, válka strojů začíná. Kdo zvítězí? (Filmagix)

Michal Orsava a jeho tým si opět pořádně mákl, aby přinesl kombinaci akční klasiky, tuzemské porevoluční komedie, nově natočených scén a trikových záběrů v novém parodickém videu.

Má to drajv, humor, nadhled a neskutečné množství drobných detailů a dalších plánů, do nichž je dobré se "prospejsovat". Opět skvěle odvedená práce, v níž ale rozhodně není ta pořád omílaná politika na prvním místě.

EETerminátor | Foto: Filmagix
EETerminátor | Foto: Filmagix
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist