Thor 4: Taika Waititi přišel s nejlepším scénářem za několik posledních let

Thor 4: Taika Waititi přišel s nejlepším scénářem za několik posledních let 3 obrázky v galerii
Natáčení čtvrtého snímku s Thorem Odinssonem v hlavní roli je zatím daleko a jelikož se premiéra posunula až na rok 2022, není asi ani kam spěchat. Přesto se milovníci Marvelu nepřestávají těšit.

Disney+ pro ně sice měla připraveno mnoho exkluzivního materiálu v podobě seriálů, jež filmový vesmíru Marvelu náležitě rozšíří a doplní, ale s ohledem na koronavirovou krizi si na ně ještě nějaký ten pátek budeme muset počkat. Stejně jako na samostatné filmy, s jejichž termíny premiér se nyní hrají škatulata hejbejte se.

Půst fanoušků tak bude o něco delší než se původně plánovalo, ale jelikož nálož film za posledních 11 let je poměrně vydatná, nemusí se nám ani moc stýskat. Pojďme ale zpět k Thorovi 4, s názvem Thor: Love and Thunder. Z předešlých zpráv již víme, že se vrací Jane Fosterová v podání Natalie Portman a že to bude ona, kdo se ujme mocného Mjolniru. Jakou roli v tom všem sehrají samotný Thor (Chris Hemsworth) a Valkýra (Tessa Thompson), nová královna Asgarďanů zatím netušíme. Jisté ale je, že na post režiséra a autora scénáře se vrací Taika Waititi. A právě na jeho adresu se z úst samotného Thora linou pouze slova chvály.

"Jedná se o jeden z nejlepších scénářů za několik posledních let," uvedl doslova Chris Hemsworth v rozhovoru pro The Philadelphia Inquirer. "Je to Taika ve své nejextrémnější podobě, ale i té nejlepší. Pokud budeme při natáčení pracovat s verzí, kterou mi dali přečíst, bude to naprosto šílený."

Pokud, to je bohužel ono klíčové slovo. Až budoucnost ukáže, zda Marvel na tento šílený a extrémní Waititiho scénář vsadilo nebo ne. Budeme si držet pěsti, Waititiho Ragnarok se povedl, tak snad se poštěstí i s dalším kolem. Premiéra Love and Thunder by měla proběhnout 11. února 2022.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články