20.4.2020, 10:00

Nový seriál ze světa Star Wars se zdrží

Nový seriál ze světa Star Wars se zdrží 3 obrázky v galerii
Šest týdnů příprav na natáčení a pak šmitec. Takový osud stihl plánovaný seriál ze světa Star Wars jménem Cassian Andor, který společnost Lucasfilm připravuje pro službu Disney+.

Médiím informaci potvrdil vedoucí efektů Neal Scanlan pro ComicBookMovie.com: "Začali jsme na Cassianovi pracovat před šesti týdny, pak ale udeřil virus a všichni jsme teď v karanténě," uvedl. "Snažíme se tedy dělat maximum z domova."

Rogue One: Star Wars Story | Foto: Lucasfilm

Mandalorian se tak ještě nějakou dobu konkurence z vlastních vod bát nemusí.

Hlavním hrdinou nového špionážního seriálu plného akce a napětí bude Cassian Andor, tajný agent pracující pro Rebely. Všechny události pak nasměrují diváky vstříc snímku Rogue One, kde jsme se s Cassianem setkali poprvé. Do svých rolí Cassiana a jeho droida K-2SO se vrátí Diego Luna a Alan Tudyk.

Rogue One: Star Wars Story | Foto: Lucasfilm

Vedoucím projektu je Stephen Schaffer. Účastnit se ale bude i Tony Gilroy, který má na svědomí přetáčky Rogue One. Podle dostupných informací přepsal scénář k pilotnímu dílu a bude několik epizod i režírovat.

Kdy se natáčení rozjede je ve hvězdách, jisté ale je, že fanoušci Star Wars by se mohli dočkat mnoha zajímavých postav, na které se v původních snímcích nedostalo nebo i na hostování těch, které už ze světa Star Wars znají.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist