20.4.2020, 16:46

Nejvýdělečnější snímek ve virtuálním světě aneb Trollové 2 lámou rekordy

Nejvýdělečnější snímek ve virtuálním světě aneb Trollové 2 lámou rekordy 5 obrázků v galerii
Trollové: Světové turné | Foto: DreamWorks
U DreamWorks mají alespoň nějaký důvod oslavovat! Jejich animovaný snímek Trollové: Světové turné si svou premiéru v kinech sice neodkroutil, ale i tak sklidil úspěch. Z Trollů 2 se totiž stal nejvýdělečnější snímek ve virtuálním světě.

Studio Universal Pictures vypustilo Trolly do světa skrze virtuální videopůjčovnu, neboť pandemie koronaviru udeřila tak brzy před jeho premiérou, že s tím už nic jiného dělat nešlo. Nyní to ale vypadá, že udělali dobře. Trollové 2 to totiž vyhráli. A u Universalu nám to hezky shrnuli, posuďte sami...

Trollové: Světové turné se stali nejvýdělečnějším filmem ve virtuální videopůjčovně jak v den své premiéry, tak i o celém premiérovém víkendu. Vedle toho se ale také stali filmem číslo 1 na všech platformách jako Amazon, Comcast, Apple, Vudu, Google/YouTube, DirecTV a FandangoNOW. Díky danému úspěchu ale duhoví pidižvíci zabodovali i na sociálních sítích. Týden před digitální premiérou se s hashtagem #TrollsWorldTour přidalo přes 14 000 tweetů a sledování filmu se stalo jedním z nejžhavějších témat na Twitteru.

Trollové: Světové turné | Foto: DreamWorks

V současné chvíli jsou Trollové: Světové turné na FandangoNOW titulem s největším počtem předobjednávek v historii této služby, jejich nejprodávanějším filmem ve dni jeho premiéry i dalších třech následujících dnech od vydání.

Nu a pak že to nejde...

Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist