Disneyho animáky na vedlejší koleji. Jaké další premiéry se odsouvají?

Disneyho animáky na vedlejší koleji. Jaké další premiéry se odsouvají? 5 obrázků v galerii
Jelikož se posouvají premiéry všech snímků, dalo se celkem očekávat, že se tak stane i v těchto případech. Nikdo ani přesně neví, kdy a za jakých podmínek, pro kolik lidí (atd.) se kina vůbec otevřou. Jakákoliv data týkající se uvádění nových filmů jsou proto ve hvězdách.

A u těch rodinných to platí zvlášť, celá rodina na film do kina asi nepůjde hodně dlouho. U Disneyho si to uvědomují a tak se rozhodli, že posunou premiéry svých dalších dvou snímků. Jedná se o očekávanou druhou Pixarovku letošního roku Duše a animované fantasy dobrodružství Raya and the Last Dragon.

Duše | Foto: Disney.Pixar

Nové termíny premiér se posunuly o půl roku. Duše měla zamířit do kin v polovině června letošního roku, ale nakonec by se tak mělo stát až 20. listopadu. To Raya svou letošní premiéru úplně vzdává a odsouvá se z plánovaného listopadu na 12. března 2021.

Raya and the Last Dragon | Foto: Walt Disney

Daný krok samozřejmě udělala všechna filmová studia a platí, že až do července letošního roku nejsou premiéry nových filmů v plánu. Pokud se ale situace uklidní a zákeřný virus se podaří úspěšně dostat pod kontrolu, čeká na filmové fanoušky podzim a zima snů, neboť nebude týden bez nějaké filmové pecky. Na druhou stranu se nabízí otázka, zda se nám do těch přelidněných kin bude letos vůbec chtít...

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist