Takto by mohla vypadat snídaně během karantény

Takto by mohla vypadat snídaně během karantény 10 obrázků v galerii
Lidé po celém světě čelí současné situaci, kterou vyvolala epidemie koronaviru. Jsme zavřeni doma, učíme své děti, snažíme se vyhýbat nákupům v obchodech, pracujeme z domova a do toho tu máme volný čas, který se snažíme trávit co nejsmysluplněji.

Každý se tedy ve svém volnu věnuje tomu, co má nejraději. Někdo sleduje filmy nebo seriály, jiný hraje počítačové hry, někdo maluje, jiný šije, další vaří a řada z nás se věnuje svým koníčkům.

A jeden velmi zajímavý má japonská maminka tří dcer z Tokya známá jako Etoni Mama. Tato žena vás rozhodně uchvátí a to tím, co svým dětem připravuje k jídlu. Jejím dcerám tak přejí dobré ráno postavičky z filmů a seriálů, které tvoří vydatnou pestrou snídani. Musím přiznat, že takovou snídani bych si dala líbit, na druhou stranu je to až škoda sníst. Etoni Mama můžete každopádně sledovat na jejím Instagramu, kde najdete všechna její díla.

Medvídek Pú | Foto: Etoni Mama/Instagram
Mimoni | Foto: Etoni Mama/Instagram

Takže pokud nevíte, co během karantény dělat, můžete to zkusit. Pokud se zadaří, můžete nám napsat a výtvory se pochlubit. Kompletní sbírku obrázků najdete v galerii k článku.

Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist