25.3.2020, 17:35

Z kina na internet: Podívejte se zdarma na úvod komiksového akčňáku Bloodshot

Z kina na internet: Podívejte se zdarma na úvod komiksového akčňáku Bloodshot 6 obrázků v galerii
Bloodshot | Foto: Sony Pictures
Komiksový Bloodshot s Vinem Dieselem vstoupil do distribuce dva týdny zpátky, což bylo jednoznačně nejhorší možné načasování vůbec - pokud ještě někde kina fungovala, o pár dní později to padlo. Takže mělo studio jistotu, že film rozhodně nic nevydělá.

On by nejspíš Bloodshot tak jako tak extra nezářil (když vezmeme v potaz poměrně vlažné ohlasy), ale nastalá situace tržby doslova zmrazila. Studio by samozřejmě mohlo zkusit obnovenou premiéru po krizi. Protože jsou ale šance na vyšší tržby vesměs mizivé (což se filmu prorokovalo dávno před propuknutím pandemie), rozhodli se v Sony k předčasnému uvolnění na internet. A aby diváky studio nalákalo, vypustilo zdarma ven úvodní scénu:

Bloodshot se do světa virtuálních videopůjčoven vydal již včera (na Apple Store je dostupný za 329 korun, Google u nás zatím nějak zaspal), takže pokud jste si ho chtěli v kině dopřát, můžete si zavření sálů vynahradit v pohodě u domácího krbu. Bude zajímavé sledovat, jestli tohle rychlé uvolnění online něco do budoucna změní. Pokud by se totiž filmu povedlo na VOD dost vydělat, možná začnou studia do budoucna zvažovat dvojí distribuci, kdy půjdou filmové novinky současně na internet a do omezeného počtu sálů.

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment
Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment
Ankety
Na který premiérový (5. 3. 2020) film půjdete do kina?
Frčíme
Neviditelný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist