19.3.2020, 15:00

Bestie jménem koronavirus porazila už i Zaklínače

Bestie jménem koronavirus porazila už i Zaklínače 3 obrázky v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Je to tak a ne jinak, už i řezník z Blavikenu se musel se svými meči sklonit před nestvůrou jménem COVID-19. Jelikož natáčení druhé série Zaklínač společnosti Netflix právě pobíhá na Britských ostrovech, bylo s ohledem na současnou situaci přerušeno.

Navíc je koronavirem postižena i jedna z hlavních hvězd seriálu - nově příchozí Kristofer Hivju, který se má v druhé sérii ujmout role Nivellena.

Kristofer Hivju je dalším hercem, který se nakazil novým koronavirem. | Foto: archiv redakce

Netflix musel zastavit již dříve natáčení dalších pořadů v Americe a Kanadě a nyní došla řada i na Evropu. Zaklínač je zatím pozastaven na 14 dní, vše ale záleží na tom, jak se bude situace s nákazou vyvíjet. Nezbývá než si držet palce, již nyní je ale jisté, že premiéra se určitě posune. Netflix zatím slibuje premiéru na příští rok, zda se tak skutečně stane ukáže až čas a vir z netopýra.

Skvělé (a dlouhé) seriály, na které můžete koukat během karantény Skvělé (a dlouhé) seriály, na které můžete koukat během karantény

1. část - Máte v současnosti spoustu volného času a nevíte, jak s ním naložit? Tady vám nabízíme několik seriálových tipů, které by vám mohly...

Ankety
Na který premiérový (5. 3. 2020) film půjdete do kina?
Frčíme
Neviditelný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist