První rozšířený pohled na Spielbergův vysněný muzikál

První rozšířený pohled na Spielbergův vysněný muzikál 12 obrázků v galerii
West Side Story | Foto: TWENTIETH CENTURY STUDIOS
Pokud se hysterie spojená s koronavirem nepřeklene až do posledních měsíců tohoto roku, pak se prosinec zřejmě ponese ve znamení nové adaptace slavného muzikálu West Side Story, na níž se nyní můžeme blíže podívat.

Pro ikonického režiséra Stevena Spielberga se již od dětství jedná o vysněný projekt, kterým v podstatě zkompletuje své žánrové leporelo a nabídne divákům něco, na co od něj nejsou úplně zvyklí. Tvůrce Jurského parku a Čelistí se netají tím, že příběh Tonyho a Marie, jenž debutoval na Broadwayi 26. září 1957, točí výhradně pro své potěšení. Navazovat se ostatně bude nejen na přelomový jevištní muzikál, ale také na filmovou klasiku z roku 1961, která si odnesla úctyhodných 10 Oscarů.

"Moje matka byla pianistka," nechal se slyšet Spielberg. "Celý náš dům byl ozdoben klasickými hudebními alby a vyrůstal jsem obklopen klasickou muzikou. West Side Story byl vlastně první kus populární hudby, kterou rodina do domu vpustila. Unikal jsem do ní - bylo to album z broadwayského muzikálu - a jako dítě jsem ji miloval. West Side Story pro mě vždy bylo neodbytným pokušením, kterému jsem se konečně poddal."

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout představitele hlavních i vedlejších rolí, které v kinech uvidíte od 17.12.2020, kdy má West Side Story tuzemskou premiéru. Těšíte se?

West Side Story | Foto: TWENTIETH CENTURY STUDIOS
West Side Story | Foto: TWENTIETH CENTURY STUDIOS
West Side Story | Foto: TWENTIETH CENTURY STUDIOS
Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist