Trailer: Krokodýl Dundee je zpátky a nemá z toho vůbec radost

Trailer: Krokodýl Dundee je zpátky a nemá z toho vůbec radost 2 obrázky v galerii
Tourism Australia: Dundee - The Son of a Legend Returns Home | Foto: Rimfire Films
Dva roky zpátky filmový svět zaskočil trailer na nový díl Krokodýla Dundeeho. Nakonec se ukázalo, že jde o pouhou vychytralou reklamu na podpoření turistického ruchu v Austrálii. Vlna nadšení ale filmařům připomněla, jak moc mají diváci tuhle postavu rádi.

Tím se dostáváme do roku 2020, kdy přichází film The Very Excellent Mr. Dundee. Tentokrát nejde o kachnu, ale ani o přímé pokračování původní série. Čeká nás komedie, která si bude dělat srandu z toho, že se Paul Hogen (tedy skutečný představitel Dundeeho) pokouší ze své bývalé slávy ještě něco vytřískat. Není ale extra nadšený z toho, že producenti chtějí, aby jeho syna hrál Will Smith. A že v něm každý vidí jen Krokodýla Dundeeho:

Nevypadá to kdovíjak geniálně (a osobně bych Hogana už ani nepoznal), ale povedlo se ukecat slušné množství hvězd a hvězdiček do cameo rolí (mimo jiné fanoušci Smrtonosné pasti zjistí, jak teď vypadá Al Powell!), takže by výsledek mohl nabídnout obstojnou zábavu. Snímek má mít premiéru v Austrálii již příští měsíc, o uvedení ve zbytku světa zatím nepadlo ani slovo.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články