Chystá se Creed 3

Chystá se Creed 3 5 obrázků v galerii
Creedovi se v případě dvou filmových příběhů poměrně dařilo. Jednak se diváci dočkali té správné bitky uvnitř provazů, ale dostali i úžasné rozšíření světa Rockyho Balboy. Nikoho tedy asi moc nepřekvapí fakt, že si společnost MGM objednala film třetí.

Autorem scénáře ke Creedovi III se má stát Zach Baylin, jehož úkolem bude vymyslet pro Adonise "Donnieho" Creeda, novou boxerskou výzvu.

Na jakékoli podrobnosti je příliš brzy, ale všichni doufají, že se do role Creeda vrátí Michael B. Jordan a že se k jeho stoličce v rohu připojí i sám Sylvester Stallone v roli Rockyho.

Creed II | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer Studios

Každopádně ke třetímu Creedovi máme ještě hodně daleko. Michael B. Jordan má v současnosti plné ruce práce s roztočenými projekty. Je tedy otázkou, kdy bude scénář hotový a zda vůbec dostane zelenou. Teprve poté, se roztočí soukolí a začne vyjednávání o jednotlivých rolích. S největší pravděpodobností by se ve snímku mohly objevit i Tessa Thompson jako Donnieho žena Bianca a Phylicia Rashad jako jeho matka Mary Anne Creedová.

Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist