Není čas zemřít bude nejdelší bondovkou

Není čas zemřít bude nejdelší bondovkou 7 obrázků v galerii
Není čas zemřít - Ana de Armas | Foto: Universal Pictures
Jelikož nám Daniel Craig v roli Jamese Bonda pomalu končí, je jasné, že jeho finální film musí být řádně velkolepý. A evidentně tomu tak bude, nadcházející bondovka totiž bude tou úplně nejdelší v historii celé série.

Není čas zemřít (2020) bude nakonec trvat 2 hodiny a 43 minut, což je asi o patnáct minut déle než předchozí film série Spectre (2015). Většina bondovek má přibližně kolem dvou hodin; co se týče filmů s Craigem, vůbec nejkratším snímkem bylo nepříliš oblíbené Quantum of Solace (2008) o stopáži 1 hodina 46 minut.

Detaily ze samotného příběhu jsou z velké části stále ještě tajemstvím, ovšem je už známo, že uvidíme Bonda, který se na požádání starého dobrého CIA pardála Felixe Leitera po pěti letech vrací opět do akce, aby zastavil nově příchozí padouchy s velice vychytanými technologiemi. V předních pozicích těchto padouchů bude figurovat postava jménem Safin, kterého si zahrál Rami Malek. A podle tvůrců se má jednat o chytřejšího a silnějšího protivníka než jakým byla pro Bonda organizace Spectre. Doufejme tedy, že našemu hrdinovi dá pořádně zabrat. Dobrý padouch je pro bondovky stejně důležitý jako atraktivní ženská.

Není čas zemřít | Foto: MGM / trailer
Není čas zemřít | Foto: MGM / trailer
Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist