Čeští fanoušci Star Treku dokončují film. Pomůžete jim?

Čeští fanoušci Star Treku dokončují film. Pomůžete jim? 4 obrázky v galerii
Dlouho připravovaný fanouškovský projekt Squadron A Star Trek Fan Production se konečně blíží svému finále a každý správný trekkies by u toho neměl chybět.

Nejenže tu jako lákadlo máme teaser, který představuje posádky čtyř lodí 38. eskadry pod velením kontraadmirála Nansena, jež byly v průběhu Dominionské války vyslány do odlehlého sektoru Federace a narazily tam na obávaného nepřítele, ale navíc autoři ambiciózního projektu přichází i s prosbou. Snímek je aktuálně v postprodukci a jak už to tak u sci-fi žánru bývá, některé jeho části vyžadují o něco větší finanční péči. Autoři proto odstartovali crowdfundingovou kampaň na serveru INDIEGOGO, kde doufají v částku 15 tisíc dolarů. Vzhledem k tomu, jak dobře jejich projekt vypadá, by to neměl být problém. Ostatně, jejich jedinečný přístup a maximální nasazení pro věc odráží již to, že můstek za pomoci vlastních sil opravdu postavili.

Původní scénář napsal Jan Kotouč, který napsal řadu knižních sci-fi bestsellerů. Autoři snímku jsou velmi aktivní na sociálních sítích, takže koho Squadron A Star Trek Fan Production zaujal, měl by je určitě sledovat.

Facebook: www.facebook.com/StarTrekSquadron/

Instagram: www.instagram.com/startreksquadron/

YouTube: https://youtu.be/FtF_K-jX988

Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist