Martrix
Martrix 13. 2. 2020 20:44
Klasika...českému divákovi stačí herci, které má rád, informace, že to měla být komedie a on příjde, zaplatí, zasměje se pár fórům, nebo tomu, jak moc blbý to bylo a kritici si můžou dávat nuly jak chtějí... . Na čsfd je zatím 35% a najdou se tam i pětihvězdáři... . Pokud to nejsou rodiní příslušníci herců a tvůrců, nejspíš to podle diváků, úplné dno nebude. PS: taky je tady možnost, že má spousta lidí s podobnou střídavou péčí zkušenosti, takže se v tom viděli a to je pobavilo
1
0
ob_ver
ob_ver 14. 2. 2020 11:07
Té nuly budou ještě litovat až zjistí, že příště budou na škále muset do mínusu :D
2
0
Martrix
Martrix 14. 2. 2020 13:48
No jasně :-) Spáčilové málem vyschla tuha v propisce, jak ji to rozhicovalo. Ono hodnotit procenty, je v případě autorské tvorby docela haluz. Aby mělo takové hodnocení smysl, musí být stanoveno, co reprezentuje výchozí hodnotu, což je těch mezních 100% a pak vzorec, pro případné odpočty. Pokud něčemu dám 0%...co to vlastně znamená? Že nejsou hodnoty pro výpočet? Procenta jsou fajn do výrobních firem pro měření výkonu a pro obchod pro výpočet třeba marží, do umění nepatří a proto taky nefungují. A i když nepochybuju, že ten film bude fakt strašlivá sračka...škodolibě si užívám, že diváci to vidí jinak, než kritici...ony se totiž ještě pořád točí filmy hlavně pro ty diváky, takže je to ok.
1
0
ob_ver
ob_ver 15. 2. 2020 17:41
Když jsem by včera na projekci Modeláře, dávali před filmem upoutávku na Chlapa na střídačku - lidi se smáli. Smáli se i pak, při mnoha scénách, umocnili jejich význam. Těmi posledními čtyřmi větami jsi mě zrovna nepřesvědčil.
0
0
Martrix
Martrix 16. 2. 2020 23:22
já se nikoho přesvědčovat ani nesnažím. Svým způsobem ale potvrzuješ, co jsem napsal...lidem jsou kritiky na české filmy vcelku u zádi. Chodí na herce. Muž na střídačku si polepšil na csfd na 47% Tak která procenta vyjadřují kvalitu filmu? Kritici s nulou, nebo diváci s téměř 50% procenty? Co je výstup pro producenty a tvůrce? Kritizující "odbornící", nebo platící a bavící se diváci? Proč by měli tvůrci něco měnit,když to vlastně funguje? Kvůli nám, kteří sledují i jiné filmy, než co běží v TV a mají měřítka kvality a tímpádem i očekávání posunutá? Stejně nejsme platící diváci...já na to kina určitě nepůjdu.
0
0
marie-viktorova
marie-viktorova 13. 2. 2020 19:55
Protože nějak nevyhledávám filmy pro intoše, tak na rozdíl od kritiků se mi film líbil, navíc byl i dobře herecky obsazený. Zasmála jsem se, odpočinula si při něm a nemusela jsem nad ním přemýšlet jako nad nějakým úžasným, kritiky oceňovaným filmem. Herecké výkony mi přišly v pohodě, spousta legrace. A konec byl překvapivý. Myslím, že nám, obyčejným lidem, co chodí do kina na odpočinkové filmy, se líbit bude.
1
0

Ankety

Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
  • Ano
  • Ne
Sdílet tuto stránku: