17.2.2020, 17:24

Jak dobře znáte oscarové filmy?

Jak dobře znáte oscarové filmy? 5 obrázků v galerii
Hair Love | Foto: Sony Pictures Releasing
O letošním předávání filmových cen Oscar se hovoří jako o přelomovém ročníku. 92. výroční ceny ovládl jihokorejský snímek, naprázdno vyšel Irčan Martina Scorseseho, prvního hereckého Oscara obdržel Brad Pitt. Znáte držitele letošních sošek? Otestujte se v naší vědomostní hře.

Životopisné drama o fenomenální herečce a zpěvačce Judy Garland sice nepatří k výjimečným snímkům, za pozoruhodný herecký výkon si však sošku uzmula Renée Zellweger, bez níž by byl snímek chabým příspěvkem nehodným pozornosti. Převážně v technických kategoriích uspělo drama ze zákopů 1. světové války, ambiciózní projekt režiséra Sama Mendese. Největším překvapením však byl snímek jihokorejského autora, který s přehledem převálcoval veškerou konkurenci. Znáte filmové držitele Oscarů? Zkuste naši novou redakční hru, díky níž můžete vyhrát jednu ze tří cen.

Ceny do soutěže věnovala společnost Filmgame, e-shop s fyzickými filmovými, seriálovými a videoherními nosiči, dárkovými předměty, hudbou, deskovými hrami a komiksy. Z jejich obsáhlého katalogu jsme do soutěže vybrali následující DVD s filmy oceněnými Oscary.

Joker | Foto: Warner Bros.

Joker s fenomenálním Joaquinem Phoenixem v roli obávaného antihrdiny.

Tenkrát v Hollywoodu, předposlední film kultovního Quentina Tarantina.

Toy Story 4: Příběh hraček, další oscarový hit od studia Pixar.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na jednu ze tří výher dosáhnout? Zkuste naši novou redakční hru a získejte v ní na první pokus co nejvíce bodů. Z 20 nejúspěšnějších vylosujeme 3 výherce. Bodování soutěže uzavřeme v úterý 18. února 2020 v 16:00.

Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist