10.2.2020, 12:30

Resident Evil: Netflixovský seriál to možná nebude mít u fanoušků vůbec jednoduché

Resident Evil: Netflixovský seriál to možná nebude mít u fanoušků vůbec jednoduché 2 obrázky v galerii
Resident Evil 2 | Foto: Capcom
Když si vzal seriálový Resident Evil na starost Netflix, věřilo se, že nás děj zavede do fiktivního města Raccoon City. Jde o bez debat nejkultovnější kulisu z herní předlohy, takže by měla show v podstatě okamžitě zajištěný úspěch i zájem fanoušků.

Jenže to vypadá, že se nakonec seriál vydá úplně jiným směrem. Na chvíli se totiž na Netflixu objevila synopse připravované show a přestože byla poměrně rychle stažena, přirozeně se zachoval její přepis. Co nás čeká?

Na Raccoon City, minimálně podle zmíněného popisu, bohužel můžeme zapomenout. Místo toho nás show zavede do městečka Clearfield ve státě Maryland, kde se 26 let od vytvoření T-Viru začne projevovat nákaza. Fanoušci jsou z uniklých informací poněkud zmatení. Podle původní herní série byl T-Virus objeven v roce 1981 a v Racoon City propukl v roce 1998. Pokud k tomu přidáme zmínku o 26 letech, musel by se seriál odehrávat v roce 2007. V opačném případě to znamená, že se bude přepisovat kánon.

V tuhle chvíli jde každopádně pořád o pouhé spekulace (popis mohl být jen ilustrační). Natáčení seriálového Resident Evilu by mělo odstartovat letos v létě. V tuhle chvíli nevíme, kdo show natočí, ani kdo si zahraje hlavní roli/e.

Resident Evil - fanouškovský plakát | Foto: Facebook
Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist