Mira: Hlavní postavy animovaného seriálu se představují

Mira: Hlavní postavy animovaného seriálu se představují 8 obrázků v galerii
Mira | Foto: Diseny Junior/Entertainment Weekly
V létě minulého roku nám studio Disney prozradilo, že pro své nejmladší diváky chystá nový dobrodružný animovaný seriál ve stylu úspěšných pořadů jako jsou Sofie První, Elena z Avaloru nebo Doktorka Plyšáková. Pořad zavede diváky do čarovného indického království Jalpur za dívkou jménem Mira.

Mira je královskou detektivkou a jelikož ji televizní premiéra čeká již letos v březnu, rozhodlo se studio Disney, že nás seznámí s hlavními postavami příběhu. Vedle Miry se v jednotlivých příbězích představí královna Shanti, která Miru královským detektivem jmenovala, Mirina sestřenice Meena, teta Pushpa, její tatínek Sahil. Chybět nesmí kamarádka Pinky nebo zvířecí kamarádi v podobě mangust Mikku a Chikku.

královna Shanti | Foto: Diseny Junior/Entertainment Weekly
teta Pushpa | Foto: Diseny Junior/Entertainment Weekly

Mira je obyčejnou obyvatelkou království Jalpur, která se stane královskou vyšetřovatelkou poté, co se jí podaří vyřešit záhadu a zachránit prince. Rázem cestuje po celém království a řeší případy všeho druhu. Každá epizoda se bude skládat ze dvou kapitol o délce 11 minut a chybět nebude ani indická hudba a tanec, který musí být součástí každého Disneyho seriálu.

Pořad bude vysílat stanice Disney Junior, termín pro ČR ale zatím neznáme. Všechny obrázky najdete v galerii.

Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist