27.1.2020, 13:39

V památném zápase porazil "Terminátora" Vémolu. Nyní míří do československých kin

V památném zápase porazil "Terminátora" Vémolu. Nyní míří do československých kin 7 obrázků v galerii
Attila | Foto: Bohemia Motion Pictures
Celoživotní příběh sportovce, bojovníka a šampiona Attily Végha se v únoru představí v celovečerním dokumentu Petra Větrovského. Ten zmapoval příběh Attily od jeho dětství až k "zápasu století", kdy se Attila postavil proti Karlosu „Terminátorovi“ Vémolovi.

Dokument s jednoduchým názvem Attila připomíná nejdůležitější kapitoly dosavadního života zápasníka, a to už od raného dětství. Díky vyprávění jeho rodiny, blízkých, přátel, kolegů, sportovců, umělců, zpěváků, soupeřů a také do teď nikde nezveřejněným archivním záběrům, bude moct divák nahlédnout do jeho života a sledovat kroky, které ho vedly k roli MMA bojovníka, přestože k tomu neměl od dětství příliš předpokladů. Uvidí cestu skromného chlapce z Gabčíkova až na samý MMA trůn ve Spojených státech amerických i zákulisí jednoho z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů posledních let.

„Chtěli jsme Attilu přestavit nejen jako šampiona a ikonu MMA, ale i to, jak nesnadná cesta na vrchol byla a co všechno jí musel obětovat. To se, jak věříme, povedlo díky Attilově nesmírné otevřenosti a ochotě pustit nás co nejdále,“ uvádí autor dokumentu Petr Větrovský, který patří k předním znalcům prostředí bojových turnajů MMA. Film vznikl v produkci jeho společnosti VDN Promo, která kromě zastupování Attily Végha v minulosti přivezla do České republiky například Mika Tysona nebo Tysona Furyho.

V českých kinech bude mít snímek Attila premiéru ve čtvrtek 6. února 2020.

Attila | Foto: Bohemia MP
Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články