Trailer: Upíří Morbius oficiálně napojen na Spider-Mana (a tedy i Venoma)

Trailer: Upíří Morbius oficiálně napojen na Spider-Mana (a tedy i Venoma) 5 obrázků v galerii
Morbius | Foto: Sony
V Sony to s vlastním filmovým vesmírem ještě nevzdali. Za úspěch Spider-Mana Toma Hollanda sice může hlavně Marvel, o něhož se Sony dělí, ale megahit Venom už byl čistě jejich zásluha (i když film zabodoval hlavně kvůli obsazení Toma Hardyho).

Dlouho se spekulovalo, jestli se Venom a Spider-Man někdy setkají a zda vůbec existují ve stejném filmovém vesmíru. Nyní přichází Morbius, upíří antihrdina v podání Jareda Leta, který rozšiřuje vesmír nahozený Venomem. A na konci prvního traileru jasně říká, že v téhle realitě je i Spider-Man Toma Hollanda, protože... ale proč to kazit, však se na to potvrzení podívejte sami:

Ano, nešálí vás zrak. Michael Keaton aka Vulture ze Spider-Man: Homecoming je zpátky! A upřímně je to asi to nejzajímavější, co trailer nabízí. Jinak působí příběh vědce, který se po nevydařeném pokusu o léčbu stane krvežíznivým monstrem, docela nudně. Vlastně je to zase formule alá Venom, jen tu máme v hlavní roli upíra. A netřeba si nic nalhávat - Venom není příběhově žádné terno. Tak snad nabídne Morbius něco vlastního.

Režisérem snímku je Daniel Espinosa (Nepřítel pod ochranou), do českých kin uvede komiksovku Morbius společnost Falcon 30. července 2020.

Spider-Man: Homecoming | Foto: Sony
Venom | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist