Druhý Doctor Strange právě přišel o režiséra

Druhý Doctor Strange právě přišel o režiséra 8 obrázků v galerii
Benedict Cumberbatch a Scott Derrickson při natáčení prvního Doctora Strange | Foto: Marvel
Před pár dny prolétla internetem spekulace, že by režisér Scott Derrickson (V moci ďábla, Sinister) konečně mohl v případě druhého Doctora Strange využít své hororové zkušenosti. Ne že by snad pokračování mělo nějak přitlačit na pilu. Horor nás ani tentokrát nečeká, Kevin Faige nicméně přislíbil, že "půjde o velký film se strašidelnými sekvencemi".

Nakonec u toho paradoxně Derrickson nebude, neboť od režie odstoupil pro "kreativní neshody" se studiem. V praxi obvykle tahle nicneříkající formule znamená, že režisér měl konkrétní vizi, se kterou u studia nepochodil a bude proto nahrazen někým... tvárnějším, aby se tak řeklo. Je pravdou, že u Doctora Strange 2 Derrickson zůstává v roli výkonného producenta, ale to ještě neznamená, že bude mít na projekt nějaký vliv. Pokud je totiž něco o Marvelu známé, pak to, že lidé (herci i tvůrci), kteří se se studiem na něčem výrazně neshodnou, obvykle v jejich obrovském universu nadobro skončí.

Kdo nastoupí na Derricksonovo místo se v tuhle chvíli neví. Doctor Strange 2 by měl každopádně do kin dorazit v květnu příští rok, takže studio musí najít náhradu rychle, pokud se má stihnout vše potřebné.

Doctor Strange | Foto: Marvel
Doctor Strange | Foto: Marvel
Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist