Batman podle všeho našel svého tučňáka

Batman podle všeho našel svého tučňáka 3 obrázky v galerii
Tak a je to venku, po měsících spekulací, kdy se o Colinu Farrellovi hovořilo jako o možném Tučňákovi z chystaného nového Batmana, to máme nyní nejspíše potvrzené. Režisér Matt Reeves informaci prozradil na svém Twitteru, když zveřejnil Colinovu fotografii s dotazem "Jsi to ty, Ozi?" a ikonkou netopýra.

Reeves již dříve tímto způsobem vítal herce, kteří se k projektu připojili. Studio Warner Bros. a ani sám Farrell ale ještě oficiálně nic nepotvrdili, takže ruku do ohně za to nedáme.

Colin Farrell | Foto: Walt Disney

A zmíněný dotaz na Oze? Reeves tím narážel na Tučňákovo civilní jméno. Slavného Batmanova protivníka Oswalda "Oze" Cobblepota si v minulosti na filmovém plátně zahrál Danny DeVito. Nyní filmaři sáhli do odlišného soudku a jsem zvědavá, co si pro charismatického Ira připraví maskéři.

Tučňák v podání Dannyho DeVita (Batman se vrací) | Foto: Warner Bros.

Na nového Batmana se nikdo příliš netěší, jelikož všichni většinou oceňují trilogii Christophera Nolana s netopýřím mužem v hlavní roli. DC a Warner Bros. si ale nechtějí dát pokoj. Podle všeho hodlají vytvořit ucelený filmový vesmír ve stylu Marvelu se sólovkami a týmovkami a pro ně nového Batmana prostě potřebují. Jak to všechno dopadne je ve hvězdách, jisté ale je, že herecké obsazení je velmi zajímavé - Robert Pattinson jako Batman, Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Tučňák, Paul Dano jako Riddler, Jeffrey Wright jako komisař Gordon, John Turturro jako mafián Carmine Falcone a Peter Sarsgaard v zatím utajované roli... To nezní úplně špatně.

Režisér Matt Reeves již začal natáčet a premiéra Batmana je stanovena na červen příštího roku.

Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist