Batman podle všeho našel svého tučňáka

Batman podle všeho našel svého tučňáka 3 obrázky v galerii
Tak a je to venku, po měsících spekulací, kdy se o Colinu Farrellovi hovořilo jako o možném Tučňákovi z chystaného nového Batmana, to máme nyní nejspíše potvrzené. Režisér Matt Reeves informaci prozradil na svém Twitteru, když zveřejnil Colinovu fotografii s dotazem "Jsi to ty, Ozi?" a ikonkou netopýra.

Reeves již dříve tímto způsobem vítal herce, kteří se k projektu připojili. Studio Warner Bros. a ani sám Farrell ale ještě oficiálně nic nepotvrdili, takže ruku do ohně za to nedáme.

Colin Farrell | Foto: Walt Disney

A zmíněný dotaz na Oze? Reeves tím narážel na Tučňákovo civilní jméno. Slavného Batmanova protivníka Oswalda "Oze" Cobblepota si v minulosti na filmovém plátně zahrál Danny DeVito. Nyní filmaři sáhli do odlišného soudku a jsem zvědavá, co si pro charismatického Ira připraví maskéři.

Tučňák v podání Dannyho DeVita (Batman se vrací) | Foto: Warner Bros.

Na nového Batmana se nikdo příliš netěší, jelikož všichni většinou oceňují trilogii Christophera Nolana s netopýřím mužem v hlavní roli. DC a Warner Bros. si ale nechtějí dát pokoj. Podle všeho hodlají vytvořit ucelený filmový vesmír ve stylu Marvelu se sólovkami a týmovkami a pro ně nového Batmana prostě potřebují. Jak to všechno dopadne je ve hvězdách, jisté ale je, že herecké obsazení je velmi zajímavé - Robert Pattinson jako Batman, Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Tučňák, Paul Dano jako Riddler, Jeffrey Wright jako komisař Gordon, John Turturro jako mafián Carmine Falcone a Peter Sarsgaard v zatím utajované roli... To nezní úplně špatně.

Režisér Matt Reeves již začal natáčet a premiéra Batmana je stanovena na červen příštího roku.

Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist