Sháníte práci? Netflix má tu pravou!

Sháníte práci? Netflix má tu pravou! 3 obrázky v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Máte rádi práci v oblasti ostrahy nebo vůbec ochrany osob a majetku? Je to úplně jednoduché. Staňte se zaklínačem! Přesně takovou pozici totiž nyní vypsali na stránkách Netflixu. Pokud si ale myslíte, že výběrové řízení zmáknete levou zadní, nenechte se mýlit, požadavky na kandidáty jsou vysoké.

Tak se na to pojďme podívat blíže. Pozice se jmenuje Associate Witcher, Security a místem pracoviště je Kaer Morhen. Žádáni jsou všichni osamělí vlci, kterým nechybí motivace, chuť řešit problémy a vraždit příšery. Pro všechny takové je tu jedinečná pracovní příležitost, během které budou chránit přes 158 milionů členů ve 190 zemích světa, jež si užívají všechno od televize přes dokumenty a filmy všech žánrů a ve všech jazycích.

Zaklínač | Foto: Netflix

A co bude náplní práce? Přijatý jedinec se stane zaklínačem zodpovědným za sledování a odstranění všech nejrůznějších příšer, bestií, démonů, lotrů a dalších. Jedinou podmínkou je, že každý uchazeč musí mít své vlastní vybavení! Kůň, dva meče a různé lektvary jsou nutností. Zbroj, řetězy a další náčiní je doporučeno. Jedinec by měl také zvládat řešit více úkolů najednou, odvádět svou práci a zároveň si najít čas na trénink mladého zaklínače, protože je to jeho osudem. Práce je vhodná i pro milovníky přírody, jelikož většinu pracovní doby stráví venku a vítáni jsou i milovníci koní.

Vhodný kandidát by měl mít za sebou 4 roky výcviku ve škole zaklínačů nebo odpovídající životní zkušenosti. Měl by opakovaně zvednout nad hlavu několikaset kilovou činku, nebát se pracovat samostatně a nezávisle. Měl by mít vrozené chápaní menšího zla a vyššího dobra, excelentní komunikační schopnosti a výhodou je i umění vyjednávání a psané komunikace. Pracovní tempo je rychlé a uchazeč by s tím neměl mít problém stejně jako se skutečností, že vyzkouší všechny typy pracovních prostředí - močály, hory, města, lesy nevyjímaje. Základem je flexibilita a souhlas s tím, že nejhorší zrůdy jsou ty, které sami vytvoříme.

Zaklínač | Foto: Netflix

Pracuje se pouze na dohodu, výhodou je, že pověst bude každého zaklínače ve městě či vesnici předcházet. Pokud znáte správné zaklínadlo, máte k dispozici i neustálou kvalitní zdravotní péči. Přijmutím smlouvy se vzdáváte jakéhokoliv stávajícího, nevyřízeného nebo následného zákona překvapení. První projekt začal 20. prosince 2019, ale ještě mnoho jich bude následovat.

Kromě celého jména a e-mailové adresy by měli uchazeči na adresu witcherforhire@netflix.com poslat videopřihlášku o maximální délce 1 minuty. O jejich hrdinských činech budou možná jednoho dne zpívat bardi, nebo se objeví na sociálních sítích Netflixu. :-)

Originální popis inzerované pozice naleznete na stránkách Netflixu. Tak neváhejte, jde o životní šanci. :-)

Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist