Herci tak podobní, že jim fanoušci vymysleli vlastní film

Herci tak podobní, že jim fanoušci vymysleli vlastní film 6 obrázků v galerii
Jefferey Dean Morgan a Javier Bardem | Foto: Dontbugmeimantisocial přes Boredpanda
Všichni je známe, baví nás ve filmech či seriálech a rádi se na ně díváme. Došlo vám ale někdy, jak moc jsou si někteří herci a herečky podobní? Jeden uživatel Tumblr jménem Dontbugmeimantisocial si toho všiml a pěkně nám to shrnul.

A nejen, že nám na jediné fotce ukázal, že tomu tak skutečně je, dokonce ho přitom napadlo, že by to byl báječný námět na film a dokonce pro něj vymyslel i příběh. Podle něj by mohlo jít o kriminální komedii, ve které by proti sobě stály dva zlodějské gangy, které se pokaždé snaží porazit ten druhý. Nakonec se ukáže, že jednotliví členové gangu jsou klony členů toho druhého. Post, který měl být jen srandičkou, si ale získal ohromnou publicitu a fanoušci jsou nadšení. Dokonce by prý rádi, aby byl film natočen. :-)

Tom Hardy a Logan Marshall-Green | Foto: Dontbugmeimantisocial přes Boredpanda

Nutno uznat, že takové herecké obsazení by ale asi nikdy nikdo nedokázal dostat na jeden plac v jednu dobu. Navíc nutno přiznat, že u většiny herců je podoba pouze zdánlivá. Ve většině případů hraje ohromnou roli stejný účes, vousy, make-up nebo oblečení. Dát je všechny vedle sebe pěkně oholené, umyté a rozcuchané hned po ránu, vyšlo by to určitě úplně jinak. :-) Autorovi se ale nedá upřít dobrý postřeh. Že se jedná o podobné typy, které si dost často pleteme, je jasné.

Daniel Radcliffe a Elijah Wood | Foto: Dontbugmeimantisocial přes Boredpanda

Kompletní sbírku obrázků najdete v galerii.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist