Vin Diesel stále doufá, že natočí pokračování svého největšího propadáku

Vin Diesel stále doufá, že natočí pokračování svého největšího propadáku 6 obrázků v galerii
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Vin Diesel je srdcař, který se snaží každý svůj projekt co nejvíce prodat fanouškům.

Ne vždy to vyjde, jestli ale Diesel něco umí, je to držet své série při životě. Ostatně, tržby pokračování Riddicka i xXx zdaleka nebyly ideální a i tak jsou momentálně v přípravě další díly. Stejně tak Diesel doufá, že očekávaný Bloodshot odstartuje dlouholetou komiksovou frančízu (což by vyjít mělo).

V rámci linie projektů, ve které Diesel věřil, jeden vyčnívá. Byl jím Poslední lovec čarodějnic, pro Diesela tak trochu srdcovka, protože je celý život vášnivým hráčem Dračího doupěte a byl proto hodně hrdý na to, že dal dohromady projekt s původním fantasy světem, kde si zahrál nesmrtelného lovce čarodějnic Kauldera. Výsledek nicméně nezaujal a to jak kritiky, tak i diváky. Z amerických kin si odnesl směšných 27 milionů, přičemž stál 90. Celosvětově byl výsledek o něco lepší (147 milionů), stále to ale zdaleka na zaplacení všech nákladů nestačilo. A ani videotržby 19 milionů to nevytrhly.

Diesel přesto stále věří, že by mohlo dojít na pokračování. Napsal to na svém Instagramu, když fanoušky informoval o dokončení natáčení Rychle a zběsile 9. Nic dalšího na adresu dvojky neuvedl, takže ani nevíme, jestli už má v přípravě nějaký scénář. Pokud ale ano, nejspíš si ho zatím píše jen do šuplíku, protože studio se zcela určitě do téhle dvojky jen tak nepohrne.

Chtěli byste, aby Diesel natočil Poslední lovec čarodějnic 2?
Určitě!
Vůbec.
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Ankety
Chtěli byste, aby Diesel natočil Poslední lovec čarodějnic 2?
Určitě!
Vůbec.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist