Poslední lovec čarodějnic: Vin Diesel řekl, že pokračování je ve výrobě

Poslední lovec čarodějnic: Vin Diesel řekl, že pokračování je ve výrobě 6 obrázků v galerii
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Vin Diesel je srdcař, který se snaží každý svůj projekt co nejvíce prodat fanouškům.

Ne vždy to vyjde, jestli ale Diesel něco umí, je to držet své série při životě. Ostatně, tržby pokračování Riddicka i xXx zdaleka nebyly ideální a i tak jsou momentálně v přípravě další díly. Stejně tak Diesel doufá, že očekávaný Bloodshot odstartuje dlouholetou komiksovou frančízu (což by vyjít mělo).

V rámci linie projektů, ve které Diesel věřil, jeden vyčnívá. Byl jím Poslední lovec čarodějnic, pro Diesela tak trochu srdcovka, protože je celý život vášnivým hráčem Dračího doupěte a byl proto hodně hrdý na to, že dal dohromady projekt s původním fantasy světem, kde si zahrál nesmrtelného lovce čarodějnic Kauldera. Výsledek nicméně nezaujal a to jak kritiky, tak i diváky. Z amerických kin si odnesl směšných 27 milionů, přičemž stál 90. Celosvětově byl výsledek o něco lepší (147 milionů), stále to ale zdaleka na zaplacení všech nákladů nestačilo. A ani videotržby 19 milionů to nevytrhly.

Přesto je podle všeho dvojka ve výrobě. Konkrétně Diesel na její adresu uvedl: "Vždycky mám radost, když mi lidé řeknou, že si Posledního lovce čarodějnic užili a chtějí, abychom s Michaelem Cainem natočili další díl... právě mám schůzku s Lionsgate, kde momentálně pracují na dvojce".

Možná jen víří vody před premiérou Bloodshota a chce svému vysněnému projektu dopřát nějaký mediální zájem. Setkání se studiem by si ale nejspíš nevymýšlel. Že by se Kaulder opravdu vrátil? Pokud ano, doufejme v lepší vedlejší postavy i silnějšího vypravěče. Potenciál ta látka určitě má.

Chcete, aby Diesel natočil Poslední lovec čarodějnic 2?
Určitě!
Vůbec.
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Poslední lovec čarodějnic | Foto: Summit Entertainment
Ankety
Patříte mezi diváky Netflixu?
Ano
Ne
Ne, ale plánuji
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist