27.12.2019, 22:00

Video: Podívejte se na první 4 minuty z nového animáku Willa Smithe

Video: Podívejte se na první 4 minuty z nového animáku Willa Smithe 8 obrázků v galerii
Tento týden do kin po celém světě vstoupila nová animovaná komedie Špióni v převleku, kde hlavního hrdinu namluvil Will Smith. Oblíbený herec si letos připsal na konto jeden z největších komerčních propadáků své kariéry (Blíženec), takže potřebuje hit.

Nejspíš i proto Smith na svůj oficiální youtubeový kanál nahodil první čtyři minuty Špiónů v převleku, abychom se s jeho tajným agentem seznámili:

Jakkoli mě osobně klip dvakrát nepřesvědčil (přeci jen bych střelenou špionskou komedii viděl raději se Smithem z masa a kostí), recenze jsou velmi slušné a stejně spokojeně vypadají divácké ohlasy. Jen ty tržby z prvních dní se zatím extra nevytáhly, ale rozhodnuto bude až o víkendu.

Špióni v převleku | Foto: Cinemart

Oficiální text distributora: Když nejlepší špión hledá dokonalé maskování, může narazit na určité potíže. Zejména, pokud jej dostane do parády geniální vynálezce, který je schopen pěkných úletů. A to někdy doslova. Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling (Will Smith) a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter … není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v patnácti letech a teď zrovna pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu. To, že se tito dva dají někdy dohromady jako parťáci v akci, by si nedokázal asi představit ani ten největší padouch. Jenže na to dojde právě teď, kdy je potřeba zachránit svět před jedním takovým, před Kellerem Killianem, zlosynem číslo 1. Walter je totiž vynálezcem biodynamického maskování, které špiónům umožní dokonalý převlek. Či spíše převtělení. A tak se díky tomuto vynálezu Lance promění v statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného tvora …. v holuba. Geniální. Holubi jsou všude, nikdo si jich moc nevšímá a umí létat. Od té chvíle Walter a Lance musí pracovat jako dokonale sehraný tým, jinak se celý svět ocitne ve smrtelném nebezpečí.

Špioni v převleku se již hrají v českých kinech a vyjma dabované kopie nasadil CinemArt i verzi s titulky. Kdo tedy chce slyšet Smithe, má možnost.

Špióni v převleku | Foto: 20th Century Fox
Špióni v převleku | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Který film Clinta Eastwooda máte nejraději?
Pro hrst dolarů (1964)
Pro pár dolarů navíc (1965)
Hodný, zlý a ošklivý (1966)
Kam orli nelétají (1968)
Drsný Harry (1971)
Nesmiřitelní (1992)
Dokonalý svět (1993)
Million Dollar Baby (2004)
Gran Torino (2008)
Výměna (2008)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist