Připravovaný Matrix pravděpodobně našel nového Morphea

Připravovaný Matrix pravděpodobně našel nového Morphea 6 obrázků v galerii
Už nějakou dobu víme, že populární série Matrix se vrátí ve zcela novém kabátu. A už se nám i pomalu začínají rýsovat jména, která v budoucím snímku uvidíme. Už totiž víme, kdo si střihne mladší verzi charismatického Morphea.

Nějaký čas už je známo, že jedním z herců, které v nadcházejícím Matrixu uvidíme, je Yahya Abdul-Mateen II. Ovšem donedávna se nevědělo, které role se zhostí. Bylo již potvrzeno, že se vrátí dva veteráni z předchozích filmů, Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss, kteří ztvárnili hlavní role Nea a Trinity. K této „svaté trojici“ ovšem patří i sympaťák Morpheus, nicméně jak to tak vypadá, Laurence Fishburne si svou ikonickou roli už nezopakuje. Proto bylo rozhodnuto, že tvůrci si pro tuto roli najdou někoho mladšího, přičemž to vypadá, že role tím spadla do klína právě Abdul-Mateenovi, kterého můžou diváci poznat ze seriálů jako Černé zrcadlo (2011) a Watchmen (2019). Někteří si ho možná pamatují i z letošního hororu Jordana Peela My (2019), kde ztvárnil hlavu rodiny hlavní protagonistky.

O samotném příběhu stále nevíme v podstatě téměř nic. Minulý měsíc se ale Keanu Reeves nechal slyšet, že četl scénář, přičemž prohlásil, že je opravdu velkolepý. Scénář dala dohromady Lana Wachowski, která se mimo jiné ujme i produkce a samotné režie. Uvidíme, co z toho nakonec vyleze.

Těšíte se na nový Matrix?

Ankety
Vadí vám homosexuální polibky v popkultuře?
Vůbec ne.
Jsem rád/a, když tam jsou!
Je mi to jedno.
Z nějakého důvodu mi vadí.
Nemám na to žádný názor.
Nejnovější články:
Načíst další články