20.12.2019, 14:49

Premiéry v kinech: Kdo se postavil Hvězdným válkám?

Premiéry v kinech: Kdo se postavil Hvězdným válkám? 7 obrázků v galerii
Trollové a kouzelný les | Foto: Bontonfilm
Včera vstoupil do českých kin závěrečný díl nové Star Wars trilogie, který uzavře ságu a osudy Skywalkera. Který distributor se odvážil postavit filmovému taháku roku?

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA (režie: J.J. Abrams)

Ještě než si na otázku odpovíme, alespoň trochu si posvítíme na Vzestup Skywalkera. Režíruje ho J.J. Abrams (autor prvního filmu nové trilogie Síla se probouzí) a dle prvních ohlasů je výsledek značně rozpačitý. Nebudeme spoilerovat, fanoušci a srdcaři si cestu do kina jistě najdou. Co je největší slabinou "velkého" finále? Roztěkanost, naťukávání témat a postav, nelogičnost a absence výraznější gradace. Tuzemští recenzenti prozatím dávají Vzestupu Skywalkera 70 procent.


TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES (režie: Kevin Munroe, Kristian Kamp)

Kdo se odvážil postavit Skywalkerovi? Animovaní trollové! Úlitba nejmenším divákům pojednává o synovi zkamenělého krále, jehož čeká velké dobrodružství. S družinou přátel projde zakázaným lesem až na samotnou hranici světa trollů a lidí, aby zpět získal králův ukradený zkamenělý ocas a probudil otce zpět k životu. Dobrodružství plné nástrah a strašidel může začít.


Seznam všech prosincových premiér najdete ZDE.

Seznam všech filmů v kinech podle % hodnocení uživatelů Kinobox.cz najdete ZDE.

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist