5.12.2019, 16:43

Premiéry v kinech: Ticho před pomyslnou předvánoční bouří?

Premiéry v kinech: Ticho před pomyslnou předvánoční bouří? 5 obrázků v galerii
Rebelky | Foto: detail plakátu
Star Wars: Vzestup Skywalkera bude mít premiéru až za 2 týdny, tudíž tuzemská kina zažívají klidnější časy. A nic na tom nezmění ani Jumanji: Další level, zřejmě největší tahák těchto premiér. Nebo se jím stane druhý Špindl?

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL (režie: Jake Kasdan)

Jumanji: Vítejte v džungli! z roku 2017 se stalo obrovským diváckým hitem. Tvůrcům se podařilo navázat na rodinnou klasiku z roku 1995, když snímek celosvětově utržil 962 milionů dolarů. A tak tady máme další film série. Další level opakuje model předchozího filmu, do avatařích těl ústředních hrdinů však staví též dva staříky, což dle prvních ohlasů tvoří převážnou část humoru. Bude to však stačit?

Jumanji: Další level | Foto: Sony Pictures

První tuzemské recenze snímku dávají jen lehce nadprůměrné známky. Digitální scény prý nejsou tak kvalitní, herci často nestačí tempu a celkově to vypadá, že se látka vyčerpala (nebo nebyli scenáristé dostatečně vynalézaví). V USA bude mít snímek Jumanji: Další level premiéru až za týden. Tak uvidíme, s jakým diváckým ohlasem se setká.


REBELKY (režie: Allan Mauduit)

Francouzská sociálně laděná komedie pojednávající o trojici svérázných žen z konzervárny, které "nedopatřením" zabijí svého nadřízeného a musí se ho nějak "nenápadně" zbavit. Aby toho nebylo málo, najdou ve skříňce nebožtíka tašku plnou peněz. To na jednu stranu vyřeší jejich finanční lapálie, roztočí to však tragikomický sled událostí, u kterých se (snad) budete královsky bavit. Zkrátka Rebelky.


ŠPINDL 2 (režie: Radek Balaš)

Hory, humor a romantika. Téměř zaručený recept na divácky úspěšný film "made in Česká republika". Druhý Špindl vstupuje do kin s novým režisérem a hereckým ansámblem. V hlavních rolích se představí Hana Vagnerová, Radim Fiala nebo Filip Blažek. Na první recenze si budeme muset počkat. Divácké ohlasy se dozvíme v pondělí v rámci pravidelné rubriky komentovaných tržeb a návštěvnosti českých kin.


PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY (režie: Marek Beneš)

Již se z toho stává takové pravidlo, Pat a Mat, dva vysloužilí popletové ze Zlína, dostávají další celovečerák a prostor v kinosálech. Jejich kutilské trampoty jdou pochopitelně s dobou, tudíž na vás čeká jejich zápolení například i s výstřelkem nedávné elektrorevoluce, létajícími drony. Nenadchnou, neurazí. Prostě Pat a Mat.


Seznam všech prosincových premiér najdete ZDE.

Seznam všech filmů v kinech podle % hodnocení uživatelů Kinobox.cz najdete ZDE.

Ankety
Kterou postavu ze seriálu Simpsonovi máte nejraději?
Marge
Homer
Líza
Bart
Maggie
děda Simpson
pan Burns
Apu
Ned Flanders
Vočko
ředitel Skinner
řidič autobusu Otto
Šáša Krusty
šerif Wiggum
Vyblíz
Patty a Selma Bouvierovy
Moje oblíbená tady chybí!
Nejnovější články:
Načíst další články