Trailer: Nebezpečné rodinné vztahy jako počítačová hra

Trailer: Nebezpečné rodinné vztahy jako počítačová hra 9 obrázků v galerii
Žáby bez jazyka | Foto: trailer / CinemArt CZ
Autorský film Žáby bez jazyka režisérky Miry Fornay bude mít v českých kinech premiéru 9. dubna 2020 a nyní se představuje v prvním traileru. Oceňovaná režisérka Mira Fornay v příběhu svého třetího celovečerního filmu rozehrává nebezpečné vztahové hry, které probíhají v jedné rodině a v průběhu jednoho dne.

O čem to je: Jaroslav K. (Jaroslav Plesl) bojuje o svoje děti, a aby je získal od své ženy Blanky (Jazmína Cigánková), musí se vyrovnat nejen se svou dominantní matkou Dorotou (Regina Rázlová), ale hlavně se musí poprat se svými nejtemnějšími stránkami a démony. Na jeho metaforické cestě, která je strukturovaná jako počítačová hra, bude muset obětovat víc než by kdokoliv z diváků předpokládal. (CinemArt CZ)

Film Žáby bez jazyka byl koncem letošního listopadu uveden ve světové premiéře v prestižní soutěžní sekci Rebels With Cause na 23. ročníku Black Nights Film Festivalu v estonském Tallinnu. Tento film oceňované scenáristky a režisérky Miry Fornay vznikl v produkci Cineart TV Prague producenta Viktora Schwarcze, koproducentem je slovenský Mirafox, Česká televize, Rozhlas a televízia Slovenska, projekt podpořily Státní fond kinematografie ČR, Auduovizuálny fond SR, Fond EU Media development a Fond EURIMAGES.

Žáby bez jazyka | Foto: CinemArt CZ
Mira Fornay | Foto: Peter Procházka
Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články