Trailer: Zapomeňte na porodní bolesti. James Bond se vrací v plné parádě!

Trailer: Zapomeňte na porodní bolesti. James Bond se vrací v plné parádě! 6 obrázků v galerii
Není čas zemřít | Foto: teaser trailer
Bondovka s pořadovým číslem 25 režírovaná Carym Fukunagou (Temný případ) a s loučícím se Danielem Craigem bude mít premiéru začátkem dubna příštího roku. Tvůrci se dnes představili s krátkým teaser trailerem a avizují, že již tuto středu dostaneme vydatnější videonálož.

Není čas zemřít, hlásá titul v pořadí 25. filmu s agentem 007 v hlavní roli. První upoutávka má sice jen pár vteřin, vměstnat se do ní však podařilo vše, kvůli čemu máme filmy s Jamesem Bondem rádi. Nechybí stylový hrdina, žena v pozadí, tajemný antagonista, vytuněná kára (tentokrát s rotačáky), kaskadérské kousky (karambol aut a úlet s motorkou). A pochopitelně klasický hudební motiv.

Jestli tohle je jednohubka, čekají nás ve středu spolu s trailerem skutečné hody. Doufejme, že jsou všechny peripetie a "porodní bolesti" spojené se vznikem snímku zažehnány (přeobsazení režiséra, komplikovaný vznik scénáře a podobně) a na výsledku se nijak negativně neprojeví. Na 25. film s Jamesem Bondem si však musíme ještě přes 4 měsíce počkat.

Není čas zemřít | Foto: teaser
Není čas zemřít | Foto: teaser
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist