Trailer: Zapomeňte na porodní bolesti. James Bond se vrací v plné parádě!

Trailer: Zapomeňte na porodní bolesti. James Bond se vrací v plné parádě! 6 obrázků v galerii
Není čas zemřít | Foto: teaser trailer
Bondovka s pořadovým číslem 25 režírovaná Carym Fukunagou (Temný případ) a s loučícím se Danielem Craigem bude mít premiéru začátkem dubna příštího roku. Tvůrci se dnes představili s krátkým teaser trailerem a avizují, že již tuto středu dostaneme vydatnější videonálož.

Není čas zemřít, hlásá titul v pořadí 25. filmu s agentem 007 v hlavní roli. První upoutávka má sice jen pár vteřin, vměstnat se do ní však podařilo vše, kvůli čemu máme filmy s Jamesem Bondem rádi. Nechybí stylový hrdina, žena v pozadí, tajemný antagonista, vytuněná kára (tentokrát s rotačáky), kaskadérské kousky (karambol aut a úlet s motorkou). A pochopitelně klasický hudební motiv.

Jestli tohle je jednohubka, čekají nás ve středu spolu s trailerem skutečné hody. Doufejme, že jsou všechny peripetie a "porodní bolesti" spojené se vznikem snímku zažehnány (přeobsazení režiséra, komplikovaný vznik scénáře a podobně) a na výsledku se nijak negativně neprojeví. Na 25. film s Jamesem Bondem si však musíme ještě přes 4 měsíce počkat.

Není čas zemřít | Foto: teaser
Není čas zemřít | Foto: teaser
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist