Star Wars: Vzestup Skywalkera bude kratší, než se plánovalo

Star Wars: Vzestup Skywalkera bude kratší, než se plánovalo 5 obrázků v galerii
Star Wars: Vzestup Skywalkera | Foto: Lucasfilm
Premiéra Star Wars: Vzestup Skywalkera je za dveřmi a režisér snímku J. J. Abrams nyní prozradil, kolik času v kině diváci stráví. Asi nikoho příliš nepřekvapí, že to bude zhruba stejná nálož jako u posledních Avengers.

Inu, jedná se o poslední díl celé ságy, je hodně co vysvětlovat. Zajímavé ale je, že uvedená stopáž je kratší než studio původně plánovalo. Nejdříve totiž bylo oznámeno, že půjde o nejdelší díl celé Star Wars ságy, ale ve finále tomu tak není.

Star Wars: Vzestup Skywalkera | Foto: Lucasfilm

Vzestup Skywalkera bude mít 2 hodiny 21 minut, což ho činí třetím nejdelším Star Wars snímkem. Prvenství tak drží Poslední z Jediů se 150 minutami. Vzestup Skywalkera přitom měl mít 2 hodiny 35 minut. Abrams však uvedl, že finální střih snímku byl hotov nyní o víkendu a že to bude něco kolem 141 minut.

Pro přehled uvádíme stopáže všech snímků Star Wars:


Nezapomeňte se tedy na premiéru Vzestupu Skywalkera připravit; raději si odpusťte ohromný kelímek pití a popcornu, ať to všechno vydržíte bez nutné přestávky. Mohlo by se stát, že pak přijdete o stěžejní scénu. Tuzemská premiéra bude už ve čtvrtek 19. prosince!

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist