Batman: Do role mafiánského padoucha byla obsazena další známá tvář

Batman: Do role mafiánského padoucha byla obsazena další známá tvář 3 obrázky v galerii
Už asi není žádnou novinkou, že se za nějakou dobu dočkáme nového zpracování příběhu temného gothamského hrdiny. A jak jde čas, k projektu se upisují další a další známá jména. Jedno takové si zahraje i obávaného městského mafiána.

John Turturro v nadcházejícím snímku o Batmanovi ztvární Carmina Falconeho, velkého mafiánského bosse, operujícího na celém území Gothamu. Postava byla již v minulosti ztvárněna Tomem Wilkinsonem v Nolanově snímku Batman začíná (2005) a Johnem Domanem v seriálu Gotham (2014). Turturrovo obsazení bylo pro mnohé poněkud překvapující, nepočítalo se totiž, že se právě této postavy v nadcházejícím snímku dočkáme, stejně tak ani Turturrovo jméno se v minulosti kolem projektu netočilo. Z takové informace se však můžeme radovat, Turturro je ostřílený veterán, kterého si můžeme pamatovat zejména ze snímků bratří Coenů, například Barton Fink (1991), Bratříčku, kde jsi? (2000) a samozřejmě Big Lebowski (1998).

Mezi další potvrzené herce patří Jeffrey Wright, který ztvární komisaře Gordona, Zoë Kravitz jako Catwoman, Colin Ferrell jako Tučňák, Paul Dano jako Hádankář, Andy Serkis jako Alfréd a samozřejmě Robert Pattinson, který si zahraje samotného Batmana. Snímek si pod režisérský palec vezme Matt Reeves a dočkáme se ho 24. června roku 2021.

Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Robert Pattinson | Foto: Village Roadshow
Ankety
Líbí se vám nová 3D animace Studia Ghibli?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist