Jak komplikované je najít normálního chlapa?

Jak komplikované je najít normálního chlapa? 11 obrázků v galerii
Casting na lásku - Tereza Petrásková | Foto: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová
Jak se snaží neúspěšná herečka středního věku dosáhnout úspěchu a ještě poznat toho pravého? Co vše prožívá a kdo všechno ji přijde do cesty a jak každé její rande končí fiaskem? I o tom pojednává nová česká komedie Casting na lásku režisérky Evy Toulové.

Film bude v komickém pojetí o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa a co vše musí herečka a žena v jednom absolvovat, aby se o to alespoň pokusila. Příběh bude blízký hlavě ženskému publiku… a možná se v tom mnohé dámy poznají…,“ říká režisérka Eva Toulová. „Za mě jde o nejkrásnější natáčení. Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo, jako tady. A jsem si jistá, že se to projeví i na výsledku.“

Casting na lásku - Tereza Petrášková, Eva Toulová a Václav Vydra | Foto: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová

Komedie Casting na lásku vzniká v Praze, jejím okolí, středních a východních Čechách. Většina natáčecího plánu je již splněna a zbývá ještě několik natáčecích dnů a obrazů; například Jan Čenský coby řidič limuzíny Lincoln, v níž pojede hlavní představitelka filmu Tereza Petrášková. V jedné z rolí se představí též populární slovenský herec Lukáš Latinák.

Z natočeného materiálu se ukazuje, že jde skutečně o zdravě hořkou komedii, která je ´tak trochu ze života´, a možná se v ní poznají i některé herečky či dokonce herci, ale také režiséři…,“ podotkla režisérka Toulová.

Casting na lásku - Milan Šteindler, Tereza Petrášková a Valerie Zawadská | Foto: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová

„Byla to bezvadná práce a na výsledek se moc těším,“ řekla herečka Valérie Zawadská, která se po letech opět vrátila před filmovou kameru, nebo Václav Vydra, který jak říká je pro „každou špatnost“, když se u ní divák dobře pobaví…

Film Casting na lásku vzniká pod producentskou společností Copperfilm s.r.o a kamerou Pavla Mědílka. Premiéru v kinech bude mít snímek v roce 2020.

Casting na lásku | Foto: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová
Casting na lásku | Foto: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články