Prodělalo studio na předělání filmového Sonica kalhoty?

Prodělalo studio na předělání filmového Sonica kalhoty? 4 obrázky v galerii
Ježek Sonic - vlevo původní představená podoba, vpravo předělaná verze | Foto: Paramount Pictures
Zrůdný design, který byl představen v první upoutávce na filmového Ježka Sonica, je naštěstí minulostí. Studio se správně chytilo za nos, vyslyšelo nářky zděšených fanoušků, odsunulo premiéru a nechalo celý koncept od základu předělat.

Upřímně si za tuhle šlamastyku v Paramountu mohou sami, protože když někdo poprvé přišel s úděsnou fitness verzí oblíbeného modrého ježka, okamžitě měli dotyčnou osobu vyrazit a sjednat nápravu. Ale budiž, lépe později než vůbec. Nová verze, kterou představil nedávný trailer, je povedená, takže je vše v pořádku. Na kolik tahle legrace producenty vyšla?

Původní zprávy mluvily o 35 milionech dolarů, což bylo přímo šílené číslo. Nakonec se ukázalo, že jde o kachnu. Když byl vypuštěn úplně první trailer, hotové scény se Sonicem byly údajně vesměs jen ty, co diváci v upoutávce viděli. Nejspíš i proto nemělo studio problém s kývnutím na předělání.

Podle serveru IndieWire nakonec rozpočet narostl o 5 milionů, což u filmu, který měl od začátku stát nějakých sto mega, skutečně není nic fatálního.

Ježka Sonica uvede do českých kin společnost CinemArt 20. února 2020.

Ježek Sonic | Foto: Cinemart
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist