Trailer: Scooby-Doo a jeho parta se vrací v animovaném filmu

Trailer: Scooby-Doo a jeho parta se vrací v animovaném filmu 3 obrázky v galerii
Scoob | Foto: Warner Bros.
Zatímco u Disneyho jdou cestou hraných adaptací svých klasických animáku, ostatní studia naopak začínají v případě známých značek znovu sázet na kreslený kabát.

Fenomény jako Asterix nebo Šmoulové se po koketování s hranými formáty v posledních letech vrátily do kin v animované podobě. A seklo jim to! Nově se do téhle sféry zařazuje i Scooby-Doo s animákem Scoob:

V rámci hrané série vznikly v letech 2002 až 2004 dva filmy a přestože měly celkem fajn obsazení (typově nebyli herci špatně vybraní), obsahově šlo o téměř nesnesitelné rodinné filmy. Hlavně dvojka byla neředěné peklo.

Nový snímek působí jako další infantilní blbina, v animovaném podání ale přeci jen o něco snesitelnější. Dějově nás zavede nejen na začátek (tedy jak se Shaggy se Scoobym seznámili), ale současně tu bude i nějaký ten případ a únos mimozemšťanů (uf). Snímek režíroval Tony Cervone, který obvykle točí žánrové spřízněné animáky, určené rovnou na video (hlavě Toma a Jerryho). A nejsou špatné, takže by výsledek nemusel být úplně zlý. Scénář napsala Kelly Fremon Craig, autorka fajnové komedie Hořkých sedmnáct.

Do českých kin uvede Scoob společnost Vertical Ent. 14. května 2020.

Scoob | Foto: Warner Bros.
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist