10.11.2019, 08:00

Trailer: Tvůrce Peaky Blinders přináší hororovou Vánoční koledu s Guyem Pearcem a Andym Serkisem

Trailer: Tvůrce Peaky Blinders přináší hororovou Vánoční koledu s Guyem Pearcem a Andym Serkisem
A Christmas Carol | Foto: BBC

V BBC se rozhodli, že dopřejí svým divákům o něco hororovější Vánoce a tak nás pod vedením scenáristy Stevena Knighta (Peaky Blinders) čeká svéráznější pojetí Vánoční koledy, kde známou lakomou postavu Ebenezera Vidřigroše hraje Guy Pearce.

Klasické dílo Charlese Dickense z roku 1843 zná prakticky každý. Když už ne v knižní podobě, tak mimo jiné proto, že se příběh dočkal bezpočtu variací v rámci slavných seriálů, o samostatných filmových adaptacích nemluvě.

Nejnovější verze vznikla formou třídílné televizní mini-série pro BBC:

V dalších rolích se diváci mohou těšit na Andyho Serkise (Duch minulých Vánoc, v traileru namaskovaný prakticky k nepoznání), Stephena Grahama, Charlotte Riley, Joea Alwyna, Jasona Flemynga nebo Toma Hardyho, který se současně ujal produkce. Pod produkcí jsou dále posedáni Ridley Scott a sám Knight. Mini-série A Christmas Carol zatím nemá přesné datum premiéry, vyjít by ale určitě měla letos v prosinci.

-
-

Související články:

100 nejlepších filmů 21. století podle BBC - 2. část

A jdeme do finále. Včera jsme si představitele první vyčerpávající padesátku z "Best of podle BBC", kterou britská rozhlasová a televizní společnost dala...

100 nejlepších filmů 21. století podle BBC - 1. část

Britská rozhlasová a televizní společnost BBC se zamyslela nad tím, jaké z novějších filmů to dotáhnou na post nesmrtelné klasiky. Zeptali se proto 177...

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: